شبکه همکاران

همکاران پروژه

 

 • مهندسین مشاور گروه 4

  اين شركت به عنوان مشاور مادر طرح با پيشينه 58 سال سابقه در امور اجرايي و مشاوره ايي واجراي بيش از 120 بيمارستان و درمانگاه در سطح ايران ، مشاور طرح پروزه مي باشد.

   

 • مهندسین مشاور ژئو محیط پارس

  اين شركت در خصوص عمليات ژئوتكنيك با سابقه اي طولاني و داراي كادري مجرب متشكل از اساتيد بنام دانشگاه پلي تكنيك تهران و به عنوان برند معروف عمليات حفاري و اجراي شمع در ايران، به عنوان مشاور عالي كارفرما مسائل خاك و پي پروژه را پايش مي نمايند.

 • گروه پیمانکاری بسپار پی ایرانیان

  اين شركت به عنوان شركت پيمانكار عمليات سازه نگهبان در اين پروژه با رعايت الزامات فني و ضوابط آئين نامه اي، تحت نظارت شركت هاي مهندسي مشاور گروه 4 و مهندسي مشاور ژئو محيط و دفتر فني مديريت پروژه مسئول اجراي سازه نگهبان به صورت طرح و ساخت و اجرا مي باشد( EPC)

 • جناب آقای مهندس حقیقی

  ايشان يكي از اساتيد و مشاورين بنام ساختمان مي باشند كه در اين پروژه با عنوان مشاور عالي كارفرما در خصوص مسائل سازه ، با كارفرما و دفتر مديريت پروژه و مشاور گروه 4 همكاري و همفكري لازم را انجام مي دهند. از جمله كارهاي انجام شده توسط ايشان مي توان به پروژه برج ميلاد، برج تجاري اداري بانك پاسارگاد(شهرك غرب) و چندين پروژه برون مرزي اشاره نمود.

   

  سایر همکاران:

  شرکت کاشانه سازان اوج(ناظر نظام مهندسی پروژه)
  مشاور پروژه HSE (ایمنی حفاظت و بهداشت) شرکت مهندسی ایمن فرتاک 
  شرکت صنایع و نصب بحر العلوم ساخت کانکس های اداری کارفرما
  آقای مهندس حضوری (پیمانکار تجهیز کارگاه کارفرما)
  آقای پیکانی (پیمانکار سیستم های برق رسانی شبکه –فشار قوی و ضعیف)
  آقای مشایخ پیمانکار نصب دوربین های مدار بسته
  شرکت استوار نیرو پیمانکار ساخت پست کامپکت
  شرکت پایا خاک مشاور کنترل کیفی عملیات بتن ریزی و مصالح وارده به کارگاه